A' dan Z'ye Dış Ticaret Mevzuatı Takip Sistemi - İnternet Üzerinden Takip Abonelik Tipi İçin Lisans Anlaşması

A' dan Z'ye Dış Ticaret Mevzuatı Takip Sistemine abone olarak veya hizmetlerimizden yararlanmak için sistemimizi aşağıda belirtilen şartlarla kullanmayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz.

 • Bu Lisans Sözleşmesi bir satış sözleşmesi değildir. Programın bütün hakları İNFOSOFT Bilgi Sistemleri Ltd.Şti.’ne ait olup, size aşağıdaki şartlar dahilinde kullanım hakkı verilmektedir.

 • A’dan Z’ye Dış Ticaret Programı INTERNET üzerinde 24 saat hizmet vermektedir. T.Telekom ve Servis sağlayıcıların sorumluğunda bulunan hatlarda meydana gelebilecek hat arızaları ve uzun süreli elektrik kesilmelerinden doğabilecek kesintilerden firmamız sorumlu tutulamaz.

 • Resmi Gazetede yayımlanan ilgili bilgiler en geç 24 saat içinde sistemimizde güncellenir. Ancak Resmi Gazetenin gecikmeli basılması (mükerrer) veya çok montanlı bilgiler mümkün olan en hızlı şekilde güncellenir; bu takdirde süre 24 saati aşabilir.

 • Sitemizin abonelere açık bölümleri Kullanıcı Adı ve Şifre ile kullanılmaktadır. Kullanıcı adı ve Şifre zaman zaman tarafımızdan güvenlik amacı ile değiştirilebilir.

 • Kullanıcı adı ve parolalar kişiye özeldir ve aynı anda birden fazla kullanıcı tarafından kullanılamaz. Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini üçüncü şahıslara veremez, devredemez, kiralayamaz ve satamaz. Programı amaç dışı kullanamaz, kullandıramaz, kopyalayamaz. İnfosoft Bilgi Sistemleri Ltd. bu durumları tespit ettiği takdirde hiç bir uyarıya gerek kalmaksızın hizmet vermeyi durdurarak, gerekli kanuni takibe geçebilir.

 • Kullanıcılar, web sitemizin herhangi bir bölümünü ya da tamamını kopyalayamaz, web sitesi kopyalayıcı programları çalıştıramaz. Aksi durum tespit edildiği takdirde, sözkonusu firma/kurumun aboneliği geçersiz kılınacak ve İnfosoft Bilgi Sistemlerinin kanuni takibe geçme hakkı saklı kalacaktır.

 • Birden fazla kullanıcı için lisans alan (birden fazla kullanıcı ile abone olan) firma/kurumlar, lisans anlaşmasında belirttiği kullanıcıların kendi firma/kurumlarının elemanı olduklarını ve o kurumlarda çalıştıklarını teyit ederler. Bir merkez dışında, kullanıcı lisansı almak isteyen kullanıcılar özel anlaşma yapmak zorundadırlar. Aksi durum tespit edildiği takdirde, sözkonusu firma/kurumun aboneliği geçersiz kılınacak ve İnfosoft Bilgi Sistemlerinin kanuni takibe geçme hakkı saklı kalacaktır.

 • Kullanıcılar, kullandıkları tarayıcının (browser) kuki ayarlarını, http://www.mevzuat.net tarafından yollanan kukileri kabul edecek şekilde ayarlamayı kabul ederler.

 • Kullanıcılar İnfosoft Bilgi Sistemleri Ltd. tarafından makian bazında ve/veya IP bazında kullanım ayarlaması yapmasını peşinen kabul ederler.

 • İnternet kullanıcıları İnfosoft Bilgi Sistemleri Ltd. nin sunduğu sms şifre sisteminden yararlanabilirler

 • Her kayıtlı kullanıcıya İnfosoft Bilgi Sistemleri Ltd. tarafından verilen kullanıcı adı ve parola, sadece o kullanıcı tarafından 1 bilgisayarda kullanılacak şekilde geçerlidir.

 • Satın alınacak olan tercüme telif hakları Telif hakları Yasasına tabi olup konuları mevzuat olduğu için Yasal olarak Türkçe metinler geçerlidir. Tercümenin yanlışlığından dolayı her ne ad altında olursa olsun tazminat talep edilemez. Tercümeler sadece bilgi amaçlıdır.

 • Web sitemizde sunulan tüm bilgiler, sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir şekilde yol gösterici ve/veya tavsiye edici nitelik taşımazlar. Sitemizde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat ve çaba gösterilmiş olduğu halde, sunulan bilgiler kullanılan kaynaklardan ve insan hatalarından doğabilecek yanlışlara maruz kalabileceğinden, İnfosoft Bilgi Sistemleri Ltd. bu tip durumlar karşısında herhangi bir sorumluluk taşımaz.

 • Abone ile İnfosoft Bilgi Sistemleri Ltd. arasında herhangi bir hukuki anlaşmazlık çıktığı takdirde, hukuki sorunları çözmede Ankara Mahkemeleri yetkilidir.

 • Sorumluluk Sınırlaması: İNFOSOFT Bilgi Sistemleri, çalışanları, temsilcileri, bayileri ve satıcıları hiçbir şart ve koşulda size veya üçüncü sahışlara karşı bu antlaşma ile programın kullanımından doğabilecek indirekt, özel, arızi veya önemli hasarlar, bilgi kaybı ve kar kaybından ötürü sorumlu tutulamazlar. Müşteri, talep edilebilecek her türlü tazminat talebi miktarının ödediği lisans bedeli ile sınırlı olduğunu peşinen kabul eder.