Mevzuat.Net Son Dakika Programı Lisans Anlaşması

Mevzuat.Net-Son Dakika Programı Lisans Anlaşması MevzuatNet-Son Dakika Programını bilgisayarınıza yüklemekle, sistemimizi aşağıda belirtilen şartlarla kullanmayı kabul ettiğinizi varsayıyoruz.

  • Bu Lisans Sözleşmesi bir satış sözleşmesi değildir. Programın bütün hakları İNFOSOFT Bilgi Sistemleri Ltd.Şti.’ne ait olup, size aşağıdaki şartlar dahilinde kullanım hakkı verilmektedir.
  • Son Dakika Programı ücretsiz bir programdır. Kullanıcılar, herhangi lisans ücreti ödemeden bu programı kendi bilgisayarlarına ya da 3. şahısların bilgisayarlarına yükleyebilirler. Programın kurulması, kullanılması vb. lerinden doğabilecek tüm sorumluluk kullanıcıların kendi üzerlerindedir.
  • İnfosoft Bilgi Sistemleri kendisine uygun gelen bir zamanda bu programa vereceği desteği sona erdirme, programı sonlandırma, bu programa istinaden verdiği hizmeti, hiçbir ek duyuruya gerek kalmaksızın, sebep göstermeden sonlandırma hakkına sahiptir.
  • Son Dakika programında ve Web sitemizde sunulan tüm bilgiler, sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir şekilde yol gösterici ve/veya tavsiye edici nitelik taşımazlar. Sitemizde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması için azami dikkat ve çaba gösterilmiş olduğu halde, sunulan bilgiler kullanılan kaynaklardan ve insan hatalarından doğabilecek yanlışlara maruz kalabileceğinden, İnfosoft Bilgi Sistemleri Ltd. bu tip durumlar karşısında herhangi bir sorumluluk taşımaz.

Sorumluluk Sınırlaması: İNFOSOFT Bilgi Sistemleri, çalışanları, temsilcileri, bayileri ve satıcıları hiçbir şart ve koşulda size veya üçüncü sahışlara karşı bu antlaşma ile programın kullanımından doğabilecek indirekt, özel, arızi veya önemli hasarlar, bilgi kaybı ve kar kaybından ötürü sorumlu tutulamazlar.