Mevzuat.Net Anasayfa > İngilizce tercümeleri bulunan mevzuat kalemleri

Standardization of Foreign Trade Communiqué on Import of Products that are Subject to the Inspection of Ministry of Agriculture and Rural Affairs (No: 2010/5)

Official Journal Date : 31.12.2009
Official Journal Number : 27449

The purpose of this Communiqué is to regulate the principles and procedures with regard to the conformity inspection regarding the human health and safety, animal and plant existence and health, in import of the products laid down in Appendices.

"Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın Denetimine Tabi Ürünlerin İthalatına Dair Dış Ticarette Standardizasyon Tebliği (No: 2010/5)" in İngilizce tercümesi sistemimizde mevcuttur. Yukarıda görmüş olduğunuz İngilizce metin, bahse konu mevzuat kaleminin İngilizce tercümesine ait özet bilgileri içermektedir. Aşağıda aynı mevzuat kalemine ait Türkçe bilgileri bulabilirsiniz. Dilerseniz, bu mevzuat kaleminin İngilizce tercümesini satın alabilirsiniz (sayfanın sağ üst bölümünde satış fiyatı belirtilmektedir).
Satış fiyatı üzerinden Mevzuat.Net, Tariff-Tr.com ya da Akıllı Gümrük Vergisi Hesaplama Sistemi abonelerine %50 İNDİRİM uygulanacaktır.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın Denetimine Tabi Ürünlerin İthalatına Dair Dış Ticarette Standardizasyon Tebliği (No: 2010/5)
Resmi Gazete Tarihi : 31.12.2009
Resmi Gazete Sayısı : 27449


İnsan sağlığı ve güvenliği, hayvan ve bitki varlığı ve sağlığı yönünden uygunluğu, Kontrol Belgesi ile belgelenmiş olması zorunlu, Tarım ve Köyişleri Bakanlığının denetimine tabi ürünlerin ithalatına dair Tebliğ

Anahtar Kelimeler

dış ticarette standardizasyon tebliği; Tarım ve Köyişleri Bakanlığınca verilen kontrol belgesi aranan maddeler; Tarım ve Köyişleri Bakanlığının denetimine tabi ürünlerin ithalatı; hayvan hastalıklarına karşı kullanılan aşı, serum ve biyolojik maddeler; canlı hayvan ve et; hayvan müstahsalları ithalatı; tohum, fide, fidan ve çiçek soğanları gibi çoğaltım materyalleri ve kesme çiçek ithalatı; yem sanayiinde kullanılan maddeler; zirai mücadele ilaç ve teknik maddelerinin, teknik madde imalinde kullanılan hammaddelerin ithali; gıda maddeleri ve diğer tarım ve su ürünleri (kontrol belgesine tabi olanlar); gıda maddeleri ve diğer tarım ve su ürünleri (kontrol belgesine tabi olmayanlar)
180 TL + KDV

Listeye Geri Dön

Bize Ulaşın

Bestekar Sokak 32/5 06680 Ankara
Tel : 90-312-418 94 15
Fax : 90-312-418 50 89
E-Mail : info@tariff-tr.com
http://www.mevzuat.net/legislation/ingilizcemevzuatdetay.aspx?mkid=11353
Click for ENGLISH - Copyright © 2010 Mevzuat.Net - İnfosoft Bilgi Sistemleri Tüm Hakkı Saklıdır.