Mevzuat.Net Anasayfa > İngilizce tercümeleri bulunan mevzuat kalemleri

Communiqué on Import Inspection of Radio and Telecommunication Terminal Equipment (Product Safety and Inspection: 2012/8)

Official Journal Date : 30.12.2011
Official Journal Number : 28158

Radio and telecommunication terminal equipments to be imported shall comply with the provisions of Regulation on Radio and Telecommunication Terminal Equipment which was issued by Information Technologies and Communications Authority and safety requirements.

Keyword related with the legislation item, a brief information of which is given above:
Importation of radio and telecommunication terminal equipments, Regulating the Controls of Radio and Telecommunication Terminal Equipment, List of Products that are not subject to Frequency and/or License Limitation, R&TTE Declaration of Conformity (DoC), TAREKS reference number, Risk Based Control System in Foreign Trade (TAREKS)

"Telsiz ve Telekomünikasyon Terminal Ekipmanlarının İthalat Denetimi Tebliği (Ürün Güvenliği ve Denetimi: 2012/8)" in İngilizce tercümesi sistemimizde mevcuttur. Yukarıda görmüş olduğunuz İngilizce metin, bahse konu mevzuat kaleminin İngilizce tercümesine ait özet bilgileri içermektedir. Aşağıda aynı mevzuat kalemine ait Türkçe bilgileri bulabilirsiniz. Dilerseniz, bu mevzuat kaleminin İngilizce tercümesini satın alabilirsiniz (sayfanın sağ üst bölümünde satış fiyatı belirtilmektedir).
Satış fiyatı üzerinden Mevzuat.Net, Tariff-Tr.com ya da Akıllı Gümrük Vergisi Hesaplama Sistemi abonelerine %50 İNDİRİM uygulanacaktır.

Telsiz ve Telekomünikasyon Terminal Ekipmanlarının İthalat Denetimi Tebliği (Ürün Güvenliği ve Denetimi: 2012/8)
Resmi Gazete Tarihi : 30.12.2011
Resmi Gazete Sayısı : 28158


Tebliği eki Ek-1 ve Ek-2 de belirtilen ürünlerin, Telsiz ve Telekomünikasyon Terminal Ekipmanları Yönetmeliğine uygunluğunun ithalatta denetimine ilişkin usul ve esasları hk.

Anahtar Kelimeler

ürün güvenliği ve denetimi tebliğleri; telsiz ve telekomünikasyon terminal ekipmanları; telsiz ve telekomünikasyon terminal ekipmanlarının ithalatı; TAREKS referans numarası; Dış Ticarette Risk Esaslı Kontrol Sistemi (TAREKS); telsiz ve telekomünikasyon terminal ekipmanları yönetmeliği kapsamında frekans ve/veya lisans kısıtlaması olan ürünlerin listesi; R&TTE Declaration of Conformity (DoC)
130 TL + KDV

Listeye Geri Dön

Bize Ulaşın

Bestekar Sokak 32/5 06680 Ankara
Tel : 90-312-418 94 15
Fax : 90-312-418 50 89
E-Mail : info@tariff-tr.com
http://www.mevzuat.net/legislation/ingilizcemevzuatdetay.aspx?mkid=12986
Click for ENGLISH - Copyright © 2010 Mevzuat.Net - İnfosoft Bilgi Sistemleri Tüm Hakkı Saklıdır.