Mevzuat.Net Anasayfa > İngilizce tercümeleri bulunan mevzuat kalemleri

Communiqué on Import Inspection of Radio and Telecommunication Terminal Equipment (Product Safety and Inspection: 2012/8)

Official Journal Date : 30.12.2011
Official Journal Number : 28158

Radio and telecommunication terminal equipments to be imported shall comply with the provisions of Regulation on Radio and Telecommunication Terminal Equipment which was issued by Information Technologies and Communications Authority and safety requirements.

Keyword related with the legislation item, a brief information of which is given above:
Importation of radio and telecommunication terminal equipments, Regulating the Controls of Radio and Telecommunication Terminal Equipment, List of Products that are not subject to Frequency and/or License Limitation, R&TTE Declaration of Conformity (DoC), TAREKS reference number, Risk Based Control System in Foreign Trade (TAREKS)

Bu mevzuatın İngilizce tercümesi henüz hazır değildir, ancak talep etmeniz durmunda tercüme edebiliriz. Sağ tarafta bulunan formu doldurarak ilgili mevzuatın tercüme edilmesi için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Telsiz ve Telekomünikasyon Terminal Ekipmanlarının İthalat Denetimi Tebliği (Ürün Güvenliği ve Denetimi: 2012/8)
Resmi Gazete Tarihi : 30.12.2011
Resmi Gazete Sayısı : 28158


Tebliği eki Ek-1 ve Ek-2 de belirtilen ürünlerin, Telsiz ve Telekomünikasyon Terminal Ekipmanları Yönetmeliğine uygunluğunun ithalatta denetimine ilişkin usul ve esasları hk.

Anahtar Kelimeler

ürün güvenliği ve denetimi tebliğleri; telsiz ve telekomünikasyon terminal ekipmanları; telsiz ve telekomünikasyon terminal ekipmanlarının ithalatı; TAREKS referans numarası; Dış Ticarette Risk Esaslı Kontrol Sistemi (TAREKS); telsiz ve telekomünikasyon terminal ekipmanları yönetmeliği kapsamında frekans ve/veya lisans kısıtlaması olan ürünlerin listesi; R&TTE Declaration of Conformity (DoC)

Teklif Talep Formu

Sayfadaki mevzuatın İngilizce tercümesi için teklif almak için bu formu kullanınız:

Tam Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon Numaranız :

Teklif İste


Listeye Geri Dön

Bize Ulaşın

Bestekar Sokak 32/5 06680 Ankara
Tel : 90-312-418 94 15
Fax : 90-312-418 50 89
E-Mail : info@tariff-tr.com
http://www.mevzuat.net/legislation/ingilizcemevzuatdetay.aspx?mkid=12986
Click for ENGLISH - Copyright © 2010 Mevzuat.Net - İnfosoft Bilgi Sistemleri Tüm Hakkı Saklıdır.