Mevzuat.Net Anasayfa > İngilizce tercümeleri bulunan mevzuat kalemleri

Communiqué on Import Controls of Batteries and Accumulators (Product Safety and Inspection: 2012/15)

Official Journal Date : 30.12.2011
Official Journal Number : 28158

Batteries and accumulators (laid down in Annex to this Communiqué) to be imported shall comply with the Used Batteries And Accumulators Control Regulation which was issued by the Ministry of Environment and Forestry and safety requirements

Keyword related with the legislation item, a brief information of which is given above:
importation of batteries, Import Controls of Batteries and Accumulators, importation of accumulators, TAREKS reference number, Risk Based Control System in Foreign Trade (TAREKS)

"Pil ve Akümülatörlerin İthalat Denetimi Tebliği (Ürün Güvenliği ve Denetimi: 2012/15)" in İngilizce tercümesi sistemimizde mevcuttur. Yukarıda görmüş olduğunuz İngilizce metin, bahse konu mevzuat kaleminin İngilizce tercümesine ait özet bilgileri içermektedir. Aşağıda aynı mevzuat kalemine ait Türkçe bilgileri bulabilirsiniz. Dilerseniz, bu mevzuat kaleminin İngilizce tercümesini satın alabilirsiniz (sayfanın sağ üst bölümünde satış fiyatı belirtilmektedir).
Satış fiyatı üzerinden Mevzuat.Net, Tariff-Tr.com ya da Akıllı Gümrük Vergisi Hesaplama Sistemi abonelerine %50 İNDİRİM uygulanacaktır.

Pil ve Akümülatörlerin İthalat Denetimi Tebliği (Ürün Güvenliği ve Denetimi: 2012/15)
Resmi Gazete Tarihi : 30.12.2011
Resmi Gazete Sayısı : 28158


Tebliğ eki Ek-1 de belirtilen pil ve akümülatörlerin, Atık Pil ve Akümülatörlerin Kontrolü Yönetmeliğine uygunluğunun ithalatta denetimine ilişkin usul ve esasları hk.
Lütfen Dikkat!!! Bu Tebliğ Pil ve Akümülatörlerin İthalat Denetimi Tebliği (Ürün Güvenliği ve Denetimi: 2013/15) tarafından yürürlükten alınmıştır.

Anahtar Kelimeler

ürün güvenliği ve denetimi tebliğleri; pil ve akümülatörlerin ithalatı; TAREKS referans numarası; Dış Ticarette Risk Esaslı Kontrol Sistemi (TAREKS); ithalatta denetime tabi ürünlerin listesi; Atık Pil ve Akümülatörlerin Kontrolü Yönetmeliği kapsamında ithalatta denetime tabi ürünlerin listesi
150 TL + KDV

Listeye Geri Dön

Bize Ulaşın

Bestekar Sokak 32/5 06680 Ankara
Tel : 90-312-418 94 15
Fax : 90-312-418 50 89
E-Mail : info@tariff-tr.com
http://www.mevzuat.net/legislation/ingilizcemevzuatdetay.aspx?mkid=12991
Click for ENGLISH - Copyright © 2010 Mevzuat.Net - İnfosoft Bilgi Sistemleri Tüm Hakkı Saklıdır.