Mevzuat.Net Anasayfa > İngilizce tercümeleri bulunan mevzuat kalemleri

Regulation Concerning Water Intended for Human Consumption

Official Journal Date : 17.02.2005
Official Journal Number : 25730

The aim of this regulation is; to provide the technical and hygienic conditions and ensure the quality standards of the waters for human consumption and; to organize the basics and procedures regarding the production, packaging, labeling, marketing and auditing of the spring and drinking waters. (Attention Please!!! This Regulation is amended by 31.Jul.2009, 07.Mar.2013, 11.Apr.2014 and 19.02.2015 dated Regulations. Translation of these amendments to English have not been completed yet. (Tariff-Tr.com))

Keyword related with the legislation item, a brief information of which is given above:
packaging and selling of water, drinking water, water intended for human consumption, production, packaging, labeling, marketing and auditing of the spring and drinking waters

Bu mevzuatın İngilizce tercümesi henüz hazır değildir, ancak talep etmeniz durmunda tercüme edebiliriz. Sağ tarafta bulunan formu doldurarak ilgili mevzuatın tercüme edilmesi için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik
Resmi Gazete Tarihi : 17.02.2005
Resmi Gazete Sayısı : 25730


İnsani tüketim amaçlı suların teknik ve hijyenik şartlara uygunluğu ile suların kalite standartlarının sağlanması, kaynak suları ve içme sularının istihsali, ambalajlanması, etiketlenmesi, satışı, denetlenmesi ile ilgili usul ve esasları hk.

Anahtar Kelimeler

insani tüketim amaçlı sular;kaynak suları;içme ve kullanma suları; su ithalatı; su ihracatı; kaynak suyu ithalatı; kaynak suyu ihracatı; suyun kalite standartları; kaynak suları ve içme sularının izne bağlanması ; izinsiz kaynak suları ve içme sularının satış yasağı; kaptaj; suyun dolumunda kullanılacak kaplar; suların etiket bilgileri; kaynak suları ve içme suları için tesis iznine esas değerlendirme formu; dolum bildirim formu; kaynak suları ve içme suları için işletme iznine esas değerlendirme formu

Teklif Talep Formu

Sayfadaki mevzuatın İngilizce tercümesi için teklif almak için bu formu kullanınız:

Tam Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon Numaranız :

Teklif İste


Listeye Geri Dön

Bize Ulaşın

Bestekar Sokak 32/5 06680 Ankara
Tel : 90-312-418 94 15
Fax : 90-312-418 50 89
E-Mail : info@tariff-tr.com
http://www.mevzuat.net/legislation/ingilizcemevzuatdetay.aspx?mkid=5458
Click for ENGLISH - Copyright © 2010 Mevzuat.Net - İnfosoft Bilgi Sistemleri Tüm Hakkı Saklıdır.