Mevzuat.Net Anasayfa > İngilizce tercümeleri bulunan mevzuat kalemleri

Regulation on Lifts (95/16/EC)

Official Journal Date : 31.01.2007
Official Journal Number : 26420

This Regulation lays down; essential health and safety requirements for the lifts intended for the transport of persons, persons and goods and goods alone, and safety components before placing on the market.

Keyword related with the legislation item, a brief information of which is given above:
Module B, Module C, Module D, Module E, Module G, Module H, CE Marked Products, Importation of the Goods required to bear CE Mark, CE Marking, Directive no. 95/16/EC, importation of lifts, lifts, TYPE-EXAMINATION (Module B), Final inspection, PRODUCT QUALITY ASSURANCE (Module E), FULL QUALITY ASSURANCE (Module H), UNIT VERIFICATION (Module G), CONFORMITY TO TYPE WITH RANDOM CHECKING (Module C), PRODUCT QUALITY ASSURANCE FOR LIFTS (Module E), FULL QUALITY ASSURANCE FOR LIFTS (Module H), PRODUCTION QUALITY ASSURANCE (Module D)

Bu mevzuatın İngilizce tercümesi henüz hazır değildir, ancak talep etmeniz durmunda tercüme edebiliriz. Sağ tarafta bulunan formu doldurarak ilgili mevzuatın tercüme edilmesi için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Asansör Yönetmeliği (95/16/AT)
Resmi Gazete Tarihi : 31.01.2007
Resmi Gazete Sayısı : 26420


Bu Yönetmeliğin amacı; insanların, insan ve yüklerin veya sadece yüklerin taşınmasında kullanılan asansörler ve bunlara ait güvenlik aksamlarının piyasaya arz edilmeden önce karşılamaları gereken temel sağlık ve güvenlik gereklerini belirlemektir.

Anahtar Kelimeler

asansör ithalatı; asansör ve güvenlik aksamının tasarımı ve yapımı ile ilgili temel sağlık ve güvenlik gerekleri; AT uygunluk beyanı

Teklif Talep Formu

Sayfadaki mevzuatın İngilizce tercümesi için teklif almak için bu formu kullanınız:

Tam Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon Numaranız :

Teklif İste


Listeye Geri Dön

Bize Ulaşın

Bestekar Sokak 32/5 06680 Ankara
Tel : 90-312-418 94 15
Fax : 90-312-418 50 89
E-Mail : info@tariff-tr.com
http://www.mevzuat.net/legislation/ingilizcemevzuatdetay.aspx?mkid=8432
Click for ENGLISH - Copyright © 2010 Mevzuat.Net - İnfosoft Bilgi Sistemleri Tüm Hakkı Saklıdır.