Mevzuat.Net Anasayfa > İngilizce tercümeleri bulunan mevzuat kalemleri

Official Journal Date : 26.04.2007
Official Journal Number : 26504

Bu mevzuatın İngilizce tercümesi henüz hazır değildir, ancak talep etmeniz durmunda tercüme edebiliriz. Sağ tarafta bulunan formu doldurarak ilgili mevzuatın tercüme edilmesi için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Türk Gıda Kodeksi Gıda Maddelerinde Mikotoksinlerin Seviyesinin Resmi Kontrolü İçin Numune Alma, Numune Hazırlama ve Analiz Metodu Kriterleri Tebliği (No: 2007/21)
Resmi Gazete Tarihi : 26.04.2007
Resmi Gazete Sayısı : 26504


Gıda maddelerinde bulunan mikotoksinlerin seviyesinin resmi kontrolü için gıda maddelerinden numune alma, numune hazırlama ve analiz metodu kriterlerinin belirlenmesi hk.

Anahtar Kelimeler

Türk Gıda Kodeksi; gıda kodeksi; gıda maddelerinde mikotoksinlerin seviyesinin resmi kontrolü için numune alma metodları; numune alma; tahıl ve tahıl ürünleri için numune alma metodları; kuru incir dışındaki kuru üzüm dahil tüm kurtulmuş meyveler vb. için numune alma metodları; kuru incir, yer fıstığı ve sert kabuklu meyveler için numune alma metodları; baharatlar için numune alma metodları; bebek sütü ve devam sütü dahil bebek formülleri ve devam formülleri, süt ve süt ürünleri için numune alma metodları; kahve ve kahve ürünleri için numune alma metodları; üzüm suyu, üzüm şırası, ela şarabı ve şarap dahil meyve suları için numune alma metodları; katı elma ürünleri, elma suyu ile bebek ve küçük çocukların tüketimine sunulan katı elma ürünleri için numune alma metodları; bebek gıdaları ile işlenmiş tahıl bazlı bebek ve küçük çocuk ek gıdaları için numune alma metodları; gıda maddelerinde mikotoksinlerin seviyelerinin resmi kontrolünde kullanılan analiz metodları ve numune hazırlamaya ilişkin kriterler

Teklif Talep Formu

Sayfadaki mevzuatın İngilizce tercümesi için teklif almak için bu formu kullanınız:

Tam Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon Numaranız :

Teklif İste


Listeye Geri Dön

Bize Ulaşın

Bestekar Sokak 32/5 06680 Ankara
Tel : 90-312-418 94 15
Fax : 90-312-418 50 89
E-Mail : info@tariff-tr.com
http://www.mevzuat.net/legislation/ingilizcemevzuatdetay.aspx?mkid=8575
Click for ENGLISH - Copyright © 2010 Mevzuat.Net - İnfosoft Bilgi Sistemleri Tüm Hakkı Saklıdır.