Mevzuat.Net Anasayfa > İngilizce tercümeleri bulunan mevzuat kalemleri

Communiqué on Approval of Control Certificate in Importation of Foodstuff and Materials and Articles Which Come into Contact With Foodstuffs and the Control Procedures in Importation (No: 39)

Official Journal Date : 02.09.2007
Official Journal Number : 26631

This Communiqué determines the principals and procedures to be followed in procedures approval of Control Certificate in importation of foodstuffs and materials and articles which come into contact with foodstuffs, and the procedures to be followed at importation stage.

"Gıda Maddeleri ve Gıda ile Temasta Bulunan Madde ve Malzemelerin İthalatında Kontrol Belgesi Onaylanması ve İthalat Aşamasındaki Kontrol İşlemleri Hakkında Tebliğ (No: 39)" in İngilizce tercümesi sistemimizde mevcuttur. Yukarıda görmüş olduğunuz İngilizce metin, bahse konu mevzuat kaleminin İngilizce tercümesine ait özet bilgileri içermektedir. Aşağıda aynı mevzuat kalemine ait Türkçe bilgileri bulabilirsiniz. Dilerseniz, bu mevzuat kaleminin İngilizce tercümesini satın alabilirsiniz (sayfanın sağ üst bölümünde satış fiyatı belirtilmektedir).
Satış fiyatı üzerinden Mevzuat.Net, Tariff-Tr.com ya da Akıllı Gümrük Vergisi Hesaplama Sistemi abonelerine %50 İNDİRİM uygulanacaktır.

Gıda Maddeleri ve Gıda ile Temasta Bulunan Madde ve Malzemelerin İthalatında Kontrol Belgesi Onaylanması ve İthalat Aşamasındaki Kontrol İşlemleri Hakkında Tebliğ (No: 39)
Resmi Gazete Tarihi : 02.09.2007
Resmi Gazete Sayısı : 26631


Gıda güvenliği ve kalitesine yönelik olarak gıda maddeleri ve gıda ile temasta bulunan madde ve malzemelerin ithalatında Kontrol Belgesi onaylanması ile ithalat aşamasındaki işlemlerde uyulacak usul ve esasları belirlenmesi hakkında Tebliğ

Anahtar Kelimeler

gıda maddeleri ve gıda ile temasta bulunan madde ve malzemelerin ithalatında kontrol belgesi onaylanması
150 TL + KDV

Listeye Geri Dön

Bize Ulaşın

Bestekar Sokak 32/5 06680 Ankara
Tel : 90-312-418 94 15
Fax : 90-312-418 50 89
E-Mail : info@tariff-tr.com
http://www.mevzuat.net/legislation/ingilizcemevzuatdetay.aspx?mkid=8939
Click for ENGLISH - Copyright © 2010 Mevzuat.Net - İnfosoft Bilgi Sistemleri Tüm Hakkı Saklıdır.