Mevzuat.Net Takip Listesi

"İlgilendiğiniz bir mevzuat kalemi, gümrük tarifesi ya da menşe ülke ile ilgili değişiklikleri takip etmeniz artık çok daha kolay!"

Mevzuat.Net' in yeni uygulaması olan Takip Listesi' ni kullanarak, sıkça kullandığınız ya da takip ettiğiniz ürünlere ait tarife pozisyon numaralarını, mevzuat kalemlerini ya da ticaret yaptığınız ülkeleri, size özel Takip Listesine ekleyebilirsiniz. Böylelikle sıkça kullandığınız tebliğ, yönetmelik, kanun vs. gibi mevzuat kalemleri ya da ilgilendiğiniz gümrük tarifelerle ilgili detaylara erişmeniz çok daha kolay olacaktır. Ayrıca ve daha önemli olarak, Takip Listenizdekilerle ilgili olarak bir mevzuat değişikliği olduğunda (örneğin listenize eklediğiniz bir gümrük tarife için anti-damping ya da gözetim gibi yeni bir uygulama başladığında), cep telefonunuza ve mail adresinize uyarı mesajları gelecektir.

Değişikler Anında Cebinizde!

Takip Listem sayfasında tanımlayabileceğiz "Alarm" ile takip listenizdeki kalemler ile ilgili bir değişiklik olduğunda ÜCRETSİZ kısa mesaj (SMS), E-posta ile anında haberdar olabilirsiniz.
Takip Listeniz İle İlgili Değişiklikleri Mesaj Kutunuzdan Takip Edin
Sık Kulllandığınız Tarife, Mevzuat ve Ülkeleri Kolaylıkla Takip Listenize Ekleyin


Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşınız.

Uygulamamız ile ilgili görüş ve sorularınız için Online Yardım, Öneri/Şikayet bölümlerimizden, bilgi@mevzuat.net adresimizden ya da 0 312 4183554-4189415 nolu telefonlarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bize Ulaşın

Ostim Mahallesi 1308.Cadde No:6 Kat:1 Daire:22 Yenimahalle/ANKARA
Tel : 90-312-418 94 15
Faks : 90-312-418 50 89
E-mail : bilgi@mevzuat.net

WhatsApp iletişim hattı : 0538 049 09 11

Teknik destek vb. sorularınız için: bilgi@mevzuat.net
Abonelik şartları ve seçenekleri, yeni abone olma, abonelik yenileme vb. sorularınız için abone@mevzuat.net

Bizi Takip Edin