Mevzuat.Net IOS Uygulaması

Mevzuat.Net iPhone/iPad Uygulaması

Mevzuat.Net iPhone/iPad Uygulaması, iPhone/iPad cihazınızda çalışacak bir programdır. Mevzuat.Net tarafından geliştirilen bu program, ücretsiz olarak isteyen tüm kullanıcılara açıktır. Programın amacı, Türkiye' nin dış ticareti ile ilgili bilgileri ve gelişmeleri en kısa ve hızlı yoldan sizlere ulaştırmaktır.


Mevzuat.Net iPhone/iPad Uygulamasının İndirme Linki:MevzuatNet iPhone/iPad Uygulaması uygulaması aracılığıyla, akıllı cep telefonunuzdan ya da tablet bilgisayarınızdan aşağıdaki fırsatlardan yararlanabileceksiniz:

* Programı iPhone/iPad cihazınıza yükledikten sonra, internet bağlantınız varsa, dış ticaret ile ilgili gün içerisinde oluşan ve Mevzuat.Net sistemine dahil edilen tüm gelişmeler, cep telefonunuza ulaştırılacaktır.

* Bir gelişme olduğunda telefonunuzun üst tarafında bir bildirim belirecektir, bildirime dokunduğunuzda detaylara ulaşabilirsiniz.

* Örneğin; diyelim ki bugünkü Resmi Gazete' de İthalat Rejimi Kararı'na Ek Karar yayımlandı. Kısa bir süre sonra (eğer internete bağlı iseniz), SonDakika Mobil programı bu Karar'ın yayımlandığını size haber verecek ve habere tıklayarak Karar’ ın özetini görebilmenize olanak verecektir.

* Mevzuat.Net Mobil sayfalarına da uygulamanın içerisinden kolayca erişebilirsiniz.   

   

Android Uygulamamız için tıklayınız...
Bize Ulaşın

Bestekar Sokak 32/5 06680 Ankara
Tel : 90-312-418 94 15
Faks : 90-312-418 50 89
E-mail : bilgi@mevzuat.net

Skype ile Bize Ulaşın

Teknik destek vb. sorularınız için: bilgi@mevzuat.net
Abonelik şartları ve seçenekleri, yeni abone olma, abonelik yenileme vb. sorularınız için abone@mevzuat.net
adreslerini Skype kontak listenize ekleyiniz.

Bizi Takip Edin